Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml
Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml

Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml

Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

Sıvı sabunumuz besleyici özelliği ile tüm aileniz için mükemmel bir vücut temizleyicisi olarak üretildi. Pürüzsüz, esnek ve nemli bir cilt için gerekli bir çok özelliği bir arada taşıyan Gaia Oliva Sıvı Sabun, zeytinyağının mucizevi özelliklerini barındıran yapısı sayesinde cildinizi rahatlatır ve besler. Banyonuzda ve mutfağınızda kullanmaktan vazgeçemeyeceğiniz Gaia Oliva Sıvı Sabun, her dokunuşunuzda sizi Ege’nin o muhteşem doğasına taşıyacak.

:

Zeytinyağlı Sıvı Sabun

Gaia Oliva zeytinyağlı sıvı sabun; cildinizi besler, nemlendirir ve derinlemesine temizlik sağlar. Hem banyoda hem de mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz sıvı sabun Ege esintilerini teninizde hissettirir.

Zeytinyağlı Sıvı Sabun Nasıl Üretilir?

Gaia Oliva Zeytinyağlı sıvı sabun üretiminde, zeytinyağının harmanından geldiği gibi tüm tazeliği korunur. Geleneksel üretim tekniklerinin en son teknoloji ile birleştiği üretim tesisinde, uluslararası standartlara uygun laboratuvar ortamında hazırlanır. %100 saf zeytinyağıyla üretilen sabunlara doğal esanslar eşlik eder ve teninizde eşsiz bir koku bırakır.

Zeytinyağlı Sıvı Sabun İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Gaia Oliva zeytinyağlı sıvı sabun içerisinde, aqua, potassium olivate, sodium lauryl glucose carboxylate, coconut acid, parfum, olea euroapea fruit oil, lauryl glucoside, propylene glycol, triethanolamine, citric acid, glyceryl oletae, hydrogenated palm glycerides citrate,tocopherol, ascorbyl palmitate, lecithin, coco-glucoside, edta, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone bulunmaktadır.

Zeytinyağlı Sıvı Sabunun Faydaları

Pürüzsüz esnek ve nemli bir cilt için gerekli olan pek çok özelliği bünyesinde barındıran Gaia Oliva Sıvı Sabun, zeytinyağının mucizevi özellikleri sayesinde hem cildinizi hem de bedeninizi rahatlatır ve derinlemesine besler. Cilt temizliğinin yanı sıra Ege esintilerini anımsatan ferah kokusuyla da iyi hissetmenizi sağlar. 

Zeytinyağlı Sıvı Sabunun Cilde Faydaları

Gaia Oliva sıvı sabun; zeytinyağından gelen antioksidonlar sayesinde cildinizin günlük ihtiyacı olan doğal bakımını yapar, akne ve sivilce gibi çeşitli cilt rahatsızlıklarının önüne geçmeye yardımcı olur. Kuru, hassas cilde sahip kişiler ve cilt hastalıklarına sahip olanlar için nemlendirici etkisi ile uzun süre rahatlama sağlar. Teninizi nazikçe temizleyen zeytinyağlı sıvı sabun yeni hücre gelişimini destekler ve cilde genç bir görünüm katar.

Neden Zeytinyağlı Sıvı Sabun

Gaia Oliva Zeytinyağlı Sıvı Sabun, içerdiği doğal bileşenler sayesinde cildinizi nazikçe temizler, nemlendirir ve besler. Zeytinyağından gelen yaşlanma karşıtı zengin içeriğiyle hücrelerinizin yenilenmesine yardımcı olurken tüm cilt tipleri için de sağlıklı bir cilt görünümü kazandırır.

Zeytinyağlı Sıvı Sabun Nasıl Kullanılmalıdır?

Kullanım alanı oldukça geniş olan zeytinyağlı sıvı sabunu gün içerisinde ihtiyacınız olan her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Günlük hayatınızın bir parçası haline gelecek sıvı sabunun kullanım alanı oldukça geniş; evinizde mutfakta, banyoda kullanabileceğiniz gibi iş yerlerinde, okul ve hastanelerde de kullanabilirsiniz. Gaia Oliva sıvı sabunu kullanmadan önce ellerinizi ıslatın, köpürtün ve birkaç dakika bekleterek iyice durulayın. İhtiyaca göre gün içinde bu işlemi tekrarlayarak cildinizi nazikçe temizleyebilirsiniz.

Zeytinyağlı Sıvı Sabun ile İlgili Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Zeytinyağının içerdiği sağlık bileşenlerinin sıvı sabun içerisinde de uzun süre korunabilmesi için öncelikle güneş ışığı gibi ısı kaynaklarından uzak, kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmelidir. Saklama koşulları açısından direkt güneş almayan yerlerde bulunmasına özen gösterilmesi gerekirken sıvı sabunu seçerken de ağır kimyasallar içermemesine dikkat edilmelidir. Kullanım esnasında ise gözle temasından kaçınınız.

Zeytinyağı Sabunu ile Diğer Sabunlar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Zeytinyağı sabununu diğer sabunlardan ayıran en önemli faktör üretilirken yağ kaynağı olarak yalnızca zeytinyağı içermesidir. Zeytinyağından gelen doğal sağlık bileşenleri sayesinde cilt kuruluğunu ve kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur.