Gaia Oliva Kurumsal Hediye

Kurumsal hediyeler ile ilgili bilgi almak için
    

Ödüllü Premium Ayvalık Zeytinyağımız, doğal şekilde yetiştirilen üzümlerden üretilen Perdix şarap, 16 saat boyunca mayalanmış el yapımı zeytinli ekmek ile organik maya ve sütle hazırlanmış sepet peyniri sevdiklerinizin sofraları için harika bir hediye sepeti.

Ödüllü Premium Ayvalık ve Memecik Zeytinyağlarımız, 16 saat boyunca mayalanmış el yapımı zeytinli ekmek ve organik maya ve sütle hazırlanmış sepet peyniri sevdiklerinizin sofraları için harika bir seçenek.

Ödüllü Ayvalık zeytinyağımız, taze nar ve çiçeklerle hazırlanmış hediyemiz sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlandı.

Lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı katı sabunumuz, zeytinyağlı sıvı sabunumuz ve zeytinyağlı duş jelimiz ile harika bir seçim.

Ödüllü erken hasat soguk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımız ve bereketin simgesi el yapımı dekoratif narımızı siz ve sevdikleriniz için bir araya getirdik.


Sevdikleriniz için özenle ve keyifle ürettiğimiz ödüllü erken hasat soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımızı, el yapımı çiçeğimizi hediye edebilirsiniz.


Özenle ve keyifle ürettiğimiz, düşük asidite oranı (0.30) ve yüksek polifenol (340) değerine sahip uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, el yapımı tadım tabağı, el yapımı çıtırlar ve zeytinyağlı sabunumuzdan oluşan hediye kutumuz sevdiklerinize bir kutu mutluluk hediye etmeniz için tasarlandı.


Düşük asit oranı (0.25) ve 410 polifenol değerine sahip uluslararası ödüllü Premium Memecik erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, el yapımı çıtırlarımız, el yapımı tadım tabağımız ve zeytinyağlı sabunumuzun bir arada olduğu hediye kutumuz sevdiklerini düşünenler için.

Sevdiklerine sağlıklı yeme keyfi, doğal bakım mutluluğunu bir arada hediye etmek isteyenler için harika bir seçim.

Lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı katı sabunumuz, zeytinyağlı sıvı sabunumuz ve duş jelimiz ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı katı sabunumuz, zeytinyağlı sıvı sabunumuz ve zeytinyağlı duş jelimizi sevdikleriniz için bir araya getirdik.

Sevdiklerinizi farklı aromalarla mutlu etmek istiyorsanız, özenle ve keyifle ürettiğimiz, ödüllü erken hasat soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımızı ve el yapımı çiçeğimizi onlara hediye edebilirsiniz.

Hem sevdiklerinin sağlığını hem de mutluluğunu düşünenler için düşük asidite oranı (0.30) ve yüksek polifenol (340) değerine sahip olan uluslarası ödüllü erken hasat natürel sızma zeytinyağımızı ve el yapımı kuru çiçeğimizinden oluşan Premium Ayvalık Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı Hediye Setimizi sizler için bir araya getirdik.

Her zaman sevdiklerinin sağlığını, damak tadını ve mutluluğunu düşünenler için düşük asit oranı (0.25) ve 410 polifenol değerine sahip uluslarası ödüllü Premium Memecik erken hasat natürel sızma zeytinyağımız ve el yapımı çiçeğiyle hazırlanmış hediye setimiz tam sizler için.