Gaia Oliva Kurumsal Hediye

 

Kurumsal Hediye

 

Kurumsal hediyeler ile ilgili bilgi almak için
    

Kurumsal HediyeKeyif Lezzet Kutusu
Uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, Selamlique Türk Kahvesi ve 2 adet özel el yapımı seramik fincandan oluşan hediye kutumuz sevdiklerini düşünenler için hazırladık.

Bilgi almak için:
G0021

Kurumsal Hediye Bez Çanta

Bilgi almak için:
G0023


Siyah Lezzet Çantası
Özenle ve keyifle ürettiğimiz uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağlarımız, taptaze çiçeklerden oluşan kadın figürlü siyah çantamız ile hazırlanmış hediye setimiz sevdiklerinizi mutlu etmeniz için hazırlandı.

Kurumsal Hediye Bez Çanta

Bilgi almak için:
G0024


Beautiful Lezzet Çantası
Özenle ve keyifle ürettiğimiz uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağlarımız, taptaze papatyalardan oluşan Beautiful mesajlıçantamız ile hazırlanmış hediye setimizi sevdikleriniz için bir araya getirdik.

Kurumsal Hediye Bez Çanta

Bilgi almak için:
G0025


Beyaz Lezzet Çantası
Özenle ve keyifle ürettiğimiz uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağlarımız, taptaze papatyalardan oluşan kadın figürlü beyaz çantamız ile hazırlanmış hediye setimiz sevdikleriniz için harika bir hediye seçimi olacak.

Nazarlı Kutu 2

Bilgi almak için:
G0022


Nazarlıklı Hediye Kutusu
Özenle ve keyifle ürettiğimiz ödüllü erken hasat soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımızı, el yapımı nazarlığımızı ve skulentten oluşan hediye kutumuzu sevdikleriniz için bir araya getirdik.

Nazarlı Kutu 1
Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 1

Bilgi almak için:
G0015


Premium Hediye Sepeti
Uluslararası ödüllü Premium Ayvalık ve Memecik erken hasat natürel sızma zeytinyağlarımız, lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı el sabunumuz, zeytinyağlı sıvı sabunumuz, zeytinyağlı duş jelimiz ve taptaze sıklamen çiçeği ile hazırlanmış hediye sepetimizi sizler için hazırladık.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 2

Bilgi almak için:
G0016


Kırmızı Tabaklı Sepet
Özenle ve keyifle ürettiğimiz uluslararası ödüllü Premium Ayvalık ve Memecik erken hasat natürel sızma zeytinyağlarımız, el yapımı tadım tabağı ve taptaze sıklamen çiçeği ile hazırlanmış hediye sepetimiz sevdiklerinizi mutlu etmeniz için hazırlandı.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 3

Bilgi almak için:
G0017


Yeşil Tabaklı Sepet
Uluslararası ödüllü erken hasat natürel sızma zeytinyağlarımız Premium Ayvalık ve Memecik, mis kokulu biberiye ve el yapımı tabağımız ile birlikte sevdikleriniz için harika bir hediye seçimi olacak.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 7

Bilgi almak için:
G0020


Şaraplı Sepet
Ödüllü Premium Ayvalık ve Memecik zeytinyağlarımız, doğal şekilde yetiştirilen üzümlerden üretilen kırmızı şarap, zeytinyağlı sıvı sabunumuz, duş jelimiz, katı sabunumuz, bereketin simgesi el yapımı dekoratif narımız, el yapımı tadım tabağımız ve taptaze sıklamen çiçeği ile hazırlanmış hediye sepetimiz sevdiklerinizi mutlu etmeniz için hazırlandı.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 5

Bilgi almak için:
G0018


Menekşeli Gaia Sepeti
Uluslararası ödüllü Ayvalık zeytinyağımız ve taptaze mor menekşe ile hazırlanmış hediye sepetimiz sevdiklerinizi mutlu etmek için tasarlandı.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 6

Bilgi almak için:
G0019


Menekşeli Duş Jeli Sepeti
Zeytinyağlı duş jelimiz ve mor menekşeden oluşan hediye sepetimizi sevdiklerinizi mutlu etmeniz için bir araya getirdik.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Sepeti - 4

Bilgi almak için:
G0004


Doğal Bakım Ürünleri Sepeti
Lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı katı sabunumuz, zeytinyağlı sıvı sabunumuz ve zeytinyağlı duş jelimiz ile harika bir seçim.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Kutu - 1

Bilgi almak için:
G0005


Narlı Hediye Kutusu
Ödüllü erken hasat soguk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımız ve bereketin simgesi el yapımı dekoratif narımızı siz ve sevdikleriniz için bir araya getirdik.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Kutu - 2

Bilgi almak için:
G0006


Çifte Lezzet Kutusu
Sevdikleriniz için özenle ve keyifle ürettiğimiz ödüllü erken hasat soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımızı, el yapımı çiçeğimizi hediye edebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Kutu - 3

Bilgi almak için:
G0007


Ayvalık Hediye Kutusu
Özenle ve keyifle ürettiğimiz, düşük asidite oranı (0.26) ve yüksek polifenol (458) değerine sahip uluslararası ödüllü Premium Ayvalık erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, el yapımı tadım tabağı, el yapımı çıtırlar ve zeytinyağlı sabunumuzdan oluşan hediye kutumuz sevdiklerinize bir kutu mutluluk hediye etmeniz için tasarlandı.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Kutu - 4

Bilgi almak için:
G0008


Memecik Hediye Kutusu
Düşük asit oranı (0.25) ve 410 polifenol değerine sahip uluslararası ödüllü Premium Memecik erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, el yapımı çıtırlarımız, el yapımı tadım tabağımız ve zeytinyağlı sabunumuzun bir arada olduğu hediye kutumuz sevdiklerini düşünenler için.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Kutu - 5

Bilgi almak için:
G0009


Çiçekli Ayvalık Sıvı Sabun Kutusu
Sevdiklerine sağlıklı yeme keyfi, doğal bakım mutluluğunu bir arada hediye etmek isteyenler için harika bir seçim.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Kutu - 6

Bilgi almak için:
G0010


Peştamallı Doğal Bakım Kutusu
Lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı katı sabunumuz, zeytinyağlı sıvı sabunumuz ve duş jelimiz ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Torba - 1

Bilgi almak için:
G0012


Ayvalık Memecik Hediye Seti
Sevdiklerinizi farklı aromalarla mutlu etmek istiyorsanız, özenle ve keyifle ürettiğimiz, ödüllü erken hasat soğuk sıkım natürel sızma zeytinyağlarımızı ve el yapımı çiçeğimizi onlara hediye edebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Torba - 2

Bilgi almak için:
G0013


Çiçekli Ayvalık Hediye Seti
Hem sevdiklerinin sağlığını hem de mutluluğunu düşünenler için düşük asidite oranı (0.26) ve yüksek polifenol (458) değerine sahip olan uluslarası ödüllü erken hasat natürel sızma zeytinyağımızı ve el yapımı kuru çiçeğimizinden oluşan Premium Ayvalık Erken Hasat Natürel Sızma Zeytinyağı Hediye Setimizi sizler için bir araya getirdik.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Torba - 3

Bilgi almak için:
G0014


Çiçekli Memecik Hediye Seti
Her zaman sevdiklerinin sağlığını, damak tadını ve mutluluğunu düşünenler için düşük asit oranı (0.25) ve 410 polifenol değerine sahip uluslarası ödüllü Premium Memecik erken hasat natürel sızma zeytinyağımız ve el yapımı çiçeğiyle hazırlanmış hediye setimiz tam sizler için.

Kurumsal Hediye Zeytinyağı Torba - 4

Bilgi almak için:
G0026


Narlı Memecik Hediye Seti
Ödüllü Premium Memecik zeytinyağımızı ve bereketin simgesi el yapımı dekoratif narımızı siz ve sevdikleriniz için bir araya getirdik.

Zeytinyağlı Banyo Seti

Bilgi almak için:
G0027


Zeytinyağlı Banyo Seti
Lavanta özlü el yapımı zeytinyağlı katı sabunumuz ve zeytinyağlı duş jelimizden oluşan bu set sevdikleriniz için harika bir seçim.

Zeytinyağlı Bakım Seti

Bilgi almak için:
G0028


Zeytinyağlı Bakım Seti
Zeytinyağlı sıvı sabun ve duş jelimizi tam da banyoda doğallıktan yana olan sevdikleriniz için bir araya getirdik.